Genel Bilgiler

Çocuğumda üfürüm duyuldu!

Çocuğumda üfürüm duyuldu!

Üfürüm; steteskop (dinleme aleti) ile kalp muayenesinde normal kalp sesleri dışında kanın kalpte veya büyük damarlarda dolaşırken oluşturduğu titreşimler sonucu duyulan sestir. Üfürüm, çocuklarda oldukça sık saptadığımız bir bulgudur.
Çocuğumun kalbi hızlı atıyor!

Çocuğumun kalbi hızlı atıyor!

Ortalama kalp hızı erişkinde farklı olarak çocuklarda yaş küçüldükçe artar. Evebeynlere göre hızlı olduğu düşünülen değerler yaş grubuna göre normal olabilir.
Çocuğumun göğsü ağrıyor!

Çocuğumun göğsü ağrıyor!

Baş ağrısı ve karın ağrısından sonra çocuklardaki en sık 3. sıradaki ağrı göğüs ağrılarıdır.
Katılma nöbeti nedir?

Katılma nöbeti nedir?

En sık 2 yaş civarı çocuklarda karşımıza çıkan can yanması ya da sinirlenme sonrası ağlama ile ortaya çıkan aileleri oldukça endişelendiren morarma ve kimi vakalarda bayılma ataklarıdır.
Anne Karnında Bebek Kalbinin Görüntülenmesi

Anne Karnında Bebek Kalbinin Görüntülenmesi

Genelikle doğumu takiben kritik hastaların kliniğimize kabulü sağlanır, ya da daha optimal şartlar için bebeğin kliniğimizde yatması sağlanır.
Medical Park Bahçelievler, İstanbulului

Medical Park Bahçelievler, İstanbulului

In cadrul Spitalului Medical Park Bahçelievler situat chiar in cetrul laturii Europene a İstanbulului, pe autostrada E-5 şi la 5 minute distanta de Aeroportul Atatürk, se ofera servici de asistenta medicala la standarde internationale pacientilor veniti din İstanbul, zonele suburbane şi de asemenea celor veniti din strainatat
Медикал Парк Бахчелиэвлер, Стамбул

Медикал Парк Бахчелиэвлер, Стамбул

Больница Медикал Парк Бахчелиэвлер расположена в центре европейской части Стамбула: на шоссе Е-5 и в 5 минутах от аэропорта Ататюрк. Имея центральное расположение, она предоставляет пациентам из Стамбула, других городов и иностранным пациентам медицинское обслуживание по международным стандартам.
جرحة القلب الأطفال

جرحة القلب الأطفال

تقع مستشفى ميديكال بارك باهشيلي إيفلير في الجانب الأوروبي من مدينة اسطنبول، مطلّة على الطريق البري ي-5 وعلى بعد 5 دقائق من مطار أتاتورك، حيث تقدم خدمات الرعاية الصحية بالمعايير العالمية بموقعها المركزي وذلك لجميع أنواع المرضى سواء القادمين من إسطنبول أو من خارج المدينة أو من الدول الأخرى.
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller tugcinborapolat.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021